Foto: Jo Gjeldnes
Hopp under nyhetssakene

Kampoppsett – Mini/Knøtt/J10+ (Todalsdagen 2011)

Se resultat for alle kamper.

Vi har laget en oversikt slik at du raskt kan se når ditt lag skal spille, trykk her for å se den. Trykk på laget ditt for å se kampene.

Last ned kampprogram for knøtt/mini/J10+.

DET ER KOMMET INN NOEN ENDRINGER I LAGENE, NOE SOM GJØR AT KAMPOPPSETTET ER NOE ENDRET. Ta utgangspunkt i listene som ligger her fremfor tidligere utsendte lister, da disse kan være utdaterte. Kontakt oss om noe er uklart.

Kamper – Mini/Knøtt/J10+
09.00: Halsa G 9/10 – Surnadal J10
09.00: Todalen G8 – Søya G/J 8 Lag 1
09.30: Søya G10 – Surnadal G9
09.30: Søya J12 – Halsa J12
09.30: Søya G/J 8 Lag 2 – Surnadal G8 1 Lag 1
10.00: Astor G9 – Surnadal G10
10.00: Halsa Knøtt – Surnadal J8 Lag 2
10.00: ØSIL Knøtt – Surnadal J8 Lag 1
10.30: ØSIL Mini – Søya G10
10.30: Søya J10 – Surnadal J10
10.30: Surnadal JG7 Lag 1 – Søya G/J 8 Lag 1
11.00: Eidsvåg G10 – Tustna/Ervågsøya Mini
11.00: Straumsneskam G10 – Halsa G 9/10
11.00: Straumsnes G/J 07 – Surnadal JG7 Lag 2
11.30: Halsa J12 – Surnadal J11
11.30: Surnadal G9 – ØSIL Mini
11.30: Ertvågsøya Knøtt – Todalen G8
12.00: Eidsvåg G10 – Søya G11
12.00: Surnadal G8 1 Lag 1 – Tustna/ Ertvågsøya Knøtt
12.00: Surnadal J8 Lag 2 – ØSIL Knøtt
12.30: Tustna/Ervågsøya Mini – Surnadal G10
12.30: Søya J10 – Surnadal J11
12.30: Surnadal JG7 Lag 1 – Straumsnes G/J 07
13.00: ØSIL Mini – Astor G9
13.00: Surnadal J10 – Søya J12
13.00: Surnadal JG7 Lag 2 – Ertvågsøya Knøtt
13.30: Søya G11 – Tustna/Ervågsøya Mini
13.30: Tustna/ Ertvågsøya Knøtt – Søya G/J 8 Lag 2
13.30: Surnadal J8 Lag 1 – Halsa Knøtt
14.00: Straumsneskam G10 – Surnadal G9
14.00: Surnadal G8 2 Lag 2 – Søya G/J 8 Lag 1
14.00: Surnadal G8 1 Lag 1 – Ertvågsøya Knøtt
14.30: Eidsvåg G10 – Surnadal G10
14.30: Halsa G 9/10 – Astor G9
14.30: Surnadal JG7 Lag 1 – Surnadal J8 Lag 1
15.00: Søya G10 – Straumsneskam G10
15.00: Søya J10 – Halsa J12
15.00: Halsa Knøtt – Surnadal G8 2 Lag 2
15.30: Søya J12 – Surnadal J11
15.30: ØSIL Knøtt – Straumsnes G/J 07
15.30: Søya G/J 8 Lag 2 – Surnadal J8 Lag 2
16.00: Halsa G 9/10 – Søya G11
16.00: Tustna/ Ertvågsøya Knøtt – Surnadal G8 2 Lag 2
16.00: Surnadal JG7 Lag 2 – Todalen G8

Først publisert: 1. juli 2011, 13:32 - Sist oppdatert: 2. juli 2011, 18:02