Foto: Jo Gjeldnes
Hopp under nyhetssakene
Todalsdagen  –  Kampoversikt

Todalsdagen – Kampoversikt

Ole Petter Talgø Tysdag 29. juni 2010

Her kjem kampoversikta for Todalsdagen 2010, med forbehald om mindre endringar og upresise lagnavn. Nedanfor kan du laste ned printbare oversikter.

Endring 30.06: Rettet navn på 7-8-årslag fra Surnadal.

Last ned kampoversikt for knøtt og mini.

Last ned oversikt for lillegutt.

Kamper – Lillegutt

09:30: Surnadal – Tingvoll
09:30: Søya/Todalen – Sunndal
10:05: Eide – Træff
10:05: CFK – Nidelv
11:00: Surnadal – Eide
11:00: Søya/Todalen – CFK
11:35: Tingvoll – Træff
11:35: Sunndal – Nidelv
12:30: Surnadal – Træff
12:30: Søya/Todalen – Nidelv
13:05: Tingvoll – Eide
13:05: Sunndal – CFK
14:05: Semifinale A
14:05: Semifinale B
15:05: Bronsefinale
15:45: Finale

Kamper – Knøtt/mini

09:30: Todalen G10 – Øsil G10
09:30: Søya G10 2 – Surnadal G9
09:30: Todalen Knøtt – Surnadal G8
10:00: Søya J12 – Surnadal J10 1
10:00: Surnadal G10 1 – Astor G10
10:00: Søya Knøtt 1 – Surnadal JG7 1
10:30: Astor G9 – Surnadal G9
10:30: Søya G10 2 – Halsa G10
10:30: Søya Knøtt 2 – Surnadal JG7 2
11:00: Surnadal G10 2 – Astor G10
11:00: Øsil G10 – Sunndal G9-G10
11:00: Surnadal JG7 1 – Straumsneskam 8 år
11:30: Træff G10 – Surnadal G10 1
11:30: Surnadal J10 2 – Søya J12
11:30: Surnadal G8 – ØSIL Knøtt
12:00: Surnadal G9 – Sunndal G9-G10
12:00: Astor G9 – Todalen G10
12:00: Halsa G8 – Surnadal JG7 2
12:30: Surnadal J9 – Søya J10
12:30: Surnadal G10 1 – Straumsneskam G10
12:30: Surnadal JG7 1 – Todalen Knøtt
13:00: Søya G10 1 – Surnadal J10 1
13:00: Astor G10 – Træff G10
13:00: Surnadal G8 – Straumsneskam 8 år
13:30: Søya J12 – Halsa G10
13:30: Øsil G10 – Søya G10 2
13:30: Halsa G8 – Søya Knøtt 2
14:00: Surnadal G10 2 – Straumsneskam G10
14:00: Søya G10 1 – Sunndal G9-G10
14:00: Straumsneskam 8 år – Søya Knøtt 1
14:30: Surnadal J9 – Astor G9
14:30: Surnadal J10 2 – Søya J10
14:30: Surnadal JG7 2 – ØSIL Knøtt
15:00: Todalens venner – Halsa G10
15:00: Træff G10 – Surnadal G10 2
15:00: Søya Knøtt 1 – Todalen Knøtt
15:30: Todalen G10 – Surnadal J10 2
15:30: Straumsneskam G10 – Søya G10 1
15:30: ØSIL Knøtt – Søya Knøtt 2
16:00: Todalens venner – Surnadal J9
16:00: Søya J10 – Surnadal J10 1
16:00: Halsa G8 – Todalen Knøtt

Først publisert: 29. juni 2010, 15:40 - Sist oppdatert: 30. juni 2010, 22:12