Foto: Jo Gjeldnes
Hopp under nyhetssakene
Resultatliste  for  sonerenn

Resultatliste for sonerenn

Ole Petter Talgø Laurdag 27. februar 2010

Her finn du resultatlista for sonerennet i Todalen i dag, 27. februar 2010. Totalt var det 46 deltakarar. Du kan og laste ned resultatlista.

Klasse: Jenter 8 år og yngre, 1 km, uten tid

Sveen Hjertø, Mikaela Surnadal I.L.
Fugelsøy, Hanne Ø.S.I.L.
Trønsdal Røen, Synnøve I.L. Søya

Klasse: Gutter 8 år og yngre, 1 km, uten tid

Kvendset, Lars Todalen I.L.
Solli, Hans Petter Surnadal I.L.
Trønsdal Røen, Anders I.L. Søya
Vasseng Hansen, Lasse I.L. Søya
Bruset, Sindre Todalen I.L.
Laukli, Laurits Surnadal I.L.
Dalsegg, Ole Ø.S.I.L.
Andersen, Espen I.L. Søya
Nordvik, Ola Surnadal I.L.
Nes, Sondre I.L. Søya
Fugelsøy, Olav Ø.S.I.L.
Bolme, Eivind Todalen I.L.
Sæther, Ola Lillestrøm I.L.
Kvendset, Trym Todalen I.L.
Sæther, Bror Todalen I.L.
Halset, Sander Byåsen I.L.

Klasse: Jenter 9 år, 1 km, uten tid

With Aasgård, Kirsten Bæverfjord I.L.
Nordvik, Ane I.L. Søya
Nes, Marte I.L. Søya
Solli, Kristin Surnadal I.L.
Sylte Heggset, Siri Surnadal I.L.
Ansnes, Marit Ingeborg Todalen I.L.

Klasse: Gutter 9 år, 1 km, uten tid

Brusethaug, Kevin Todalen I.L.
Laukli, Henrik Surnadal I.L.

Klasse: Gutter 10 år, 1 km, uten tid

Halset, Andreas Byåsen I.L.
Andersen, Magnar I.L. Søya
Bolme, Ola Todalen I.L.
Snekvik, Torstein I.L. Søya

Klasse: Jenter 11 år, 2 km

1. Fugelsøy, Gine Ø.S.I.L. 8:35

Klasse: Gutter 11 år, 2 km

1. Engset Sollid, Håvard Bæverfjord I.L. 9:02 +0:00
2. Nordvik, John I.L. Søya 10:18 +1:16

Klasse: Jenter 12 år, 2 km

1. Mogstad, Ragnhild Surnadal I.L. 7:23 +0:00
2. Moen Bævre, Sigrid Ø.S.I.L. 7:58 +0:35
3. Snekvik, Ragnhild I.L. Søya 10:42 +3:19

Klasse: Gutter 12 år, 2 km

1. Sollid, Martinus Bæverfjord I.L. 8:58 +0:00
2. With Aasgård, Olav Bæverfjord I.L. 9:08 +0:10
3. Skei, Vebjørn Bæverfjord I.L. 9:25 +0:27
4. Fjærli, Helge Bæverfjord I.L. 9:39 +0:41
5. Gjeldnes, Steinar Todalen I.L. 11:02 +2:04

Klasse: Jenter 13 år, 4 km

1. Lillegård, Eline Bøfjord I.L. 19:08

Klasse: Gutter 13 år, 4 km

1. Gjerstad, Tore Betna I.L. 15:16 +0:00
2. Engset Sollid, Tore Andreas Bæverfjord I.L. 16:39 +1:23

Klasse: Gutter 16 år og eldre, 6 km

1. Bruset, Nils Ove Todalen I.L. 20:13
Publisert: 27. februar 2010, 18:08